E-porada

E–usługi skierowane są do Klientów Kancelarii, którzy chcą uzyskać poradę prawną, projekt umowy lub pismo procesowe drogą elektroniczną. Kancelaria świadczy usługi prawne z wykorzystaniem Internetu przede wszystkim w sprawach o mniejszym stopniu skomplikowania (m.in. w zakresie udzielenia odpowiedzi na przedstawiony problem prawny, przygotowania nieskomplikowanej umowy albo pisma procesowego)


JAK SKORZYSTAĆ Z E-PORADY?

 1. 1. OPIS PROBLEMU PRAWNEGO

  Na adres e-mail Kancelarii adw@kancelarialenartowicz.pl lub korzystając z formularza kontaktowego, należy przesłać szczegółowy opis problemu prawnego wraz z pozostałymi danymi wymaganymi do prawidłowego i sprawnego kontaktu z Klientem.

 2. 2. Wycena

  Po otrzymaniu szczegółowego opisu problemu prawnego sporządzona zostanie wycena e-porady, która zostanie przesłana na wskazany przez Klienta adres e-mail. Wcześniej Klient może zostać poproszony o doprecyzowanie przedstawionego problemu prawnego, bądź udzielenie dodatkowych informacji.

 3. 3. Płatność

  Po dokonaniu zapłaty za wycenioną usługę na podany poniżej rachunek bankowy Kancelaria przystąpi do wykonania zleconej usługi.
  Płatności można dokonać na rachunek bankowy Kancelarii:

  Kancelaria Adwokacka Adw. Paweł Lenartowicz
  ul. Elewów 2B/13
  80-298 Gdańsk

  Numer rachunku bankowego:
  90 19101048 2216 0001 3402 0001

 4. 4. Wykonanie e-usługi

  Po wykonaniu przez Kancelarię zleconej przez Klienta e-usługi, na podany przez Klienta adres e-mail przesłany zostanie wykonany w ramach powierzonego zlecenia projekt umowy, pismo procesowe, tudzież wykonana zostanie inna zlecona usługa.

ZAŁĄCZNIK(do 10mb)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu wykonania zleconej usługi przez administratora danych - Kancelaria Adwokacka Adw. Paweł Lenartowicz, ul. Elewów 2/13, 80-298 Gdańsk, NIP: 5842755055 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej.ROZUMIEM